Co mówią moi klienci

OPINIE KLIENTÓW

"Pan Michał swoje doświadczenie przekazuje w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego uczestnika szkolenia. Tematy omawiane podczas szkolenia dla kadry managerskiej zostały ujęte w nowatorski i interesujący sposób, przez co znacząco podniosły poziom świadomości naszych pracowników. Polecamy z pełną odpowiedzialnością szkolenia Pana Michała Romanika jako kompetentnego i rzeczowego partnera do współpracy. "
Jan Jędrzejczak
Kierownik działu jakości ALKAZ Plastics
"Szkolenie prowadzone w formie warsztatów zostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, dzięki elastycznemu podejściu i wiedzy praktycznej prowadzącego. Tematyka szkolenia była w pełni dopasowana do potrzeb naszej Firmy. Uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań w trakcie zajęć i wyjaśniania wątpliwości na bieżąco. Przygotowane materiały szkoleniowe stanowiły kompendium wiedzy oraz podstawę do realizacji ćwiczeń praktycznych. "
Monika Nowotka
Manager BLACK FISH
" Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny przez firmę MR GoFuture Michał Romanik. Wykorzystano bardzo dobrze przygotowane materiały, a treść szkolenia mocno zainteresowała uczestników, którzy ocenili je w pozytywnie. Doceniamy sposób, w jaki szkolenie zostało przeprowadzone oraz to, jak prowadzący potrafił zainteresować tematem i wciągnąć uczestników w dyskusję.
Ewa Sarwa
Właściciel BIURO KSIĘGOWE
"Profesjonalizm i zaangażowanie to idealnie opisuje Michała Romanika z firmy MR GoFuture. Realizowanego przez niego szkolenia są najwyższej jakości. Michał w trakcie 8 godzin przekazuje niesamowitą energię wraz z wiedzą. Efektem jego szkoleń, jest pobudzenie do działania, działania przemyślanego i celowego, skutkującego oczekiwanymi wynikami. Polecam! "
Olga Kalina Kiełczykowska
Dyrektor ds. sprzedaży firma INSPIRE CONSULTING sp. z o.o.
"Szkolenie przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny. Elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb i oczekiwań pracowników utwierdziły nas w słusznym wyborze szkoleń Pana Michała Romanika. Polecamy szkolenia wszystkim, którzy chcą się rozwijać w obszarze zarządzania, przywództwa i sprzedaży"
Tomasz Gosik
CEO Voltaic System
"Szkolenie przeprowadzone w sposób rzeczowy i profesjonalny. Ogromną zaletą jest ilość wiedzy, którą można wykorzystać w praktyce. Zadania i ćwiczenia uczą prawidłowych nawyków w pracy handlowca. Polecam wszystkim! "
Michał Wieszeń
Dyrektor Handlowy SUN4YOU
"Szkolenie przeprowadzone przez Michała było przydatne z punktu widzenia mojej pracy. Michał przekazywał wszystkie informacje w sposób jasny i zrozumiały, angażował do aktywnego udziału w zajęciach. Przekazana przez Michała wiedza wynikała nie tylko z teorii, ale też z doświadczenia zawodowego"
Izabela Demska
Manager Majonezy Kętrzyński
"Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Połączenie nieprzeciętnej wiedzy z charyzmą, zaangażowaniem, determinacją i przygotowaniem na pewno zaprocentuje w rozwoju firmy. Polecam i zachęcam do korzystania ze szkoleń Michała. Satysfakcja gwarantowana"

Karol Niewęgłowski
Współwłaściciel Stahlwerk Ost
"Szkolenia po prostu otwierają głowę. Michał to profesjonalista, na pewno skorzystam z jego usług jeszcze nie jeden raz. Polecam!"

Amadeusz Walczak
Prezes SOLIN Olsztyn
Szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej z klientem oraz z zakresu skutecznych negocjacji z klientem przeprowadzone zostały bardzo profesjonalnie. Duża dawka konkretnej i praktycznej wiedzy przedstawiona w bardzo przystępny sposób. Prowadzący szkolenie Michał to profesjonalista o dużej charyzmie , który dokładnie wie jak przekazać wiedzę i jak dotrzeć do uczestników szkolenia. Zapewne jeszcze się spotkamy przy okazji kolejnych szkoleń.

Wojciech Czernik
Członek Zarządu GRUPA STOREX Olsztyn
"Uczestnicy szkoleń byli pod olbrzymim wrażeniem otrzymanej wiedzy oraz przystępnego sposobu jej podania. Szkolenia bardzo merytoryczne, ciekawe i konkretne. Wyraźnie przełożyły się na większą pewność siebie oraz zaangażowanie zespołu. Pan Michał skutecznie dotarł do uczestników szkolenia. Doskonale wsłuchuje się w potrzeby i angażuje odbiorców. Czuć pasję i powołanie. Podsumuję krótko. Doświadczenie, kompetencje i zaangażowanie. Dziękuję za wkład w budowanie naszego zespołu!"

Piotr Miszkiewicz
Współwłaściciel PSB Mrówka Nidzica
"(...) Szkolenia prowadził Pan Michał Romanik- dyplomowany trener z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i sprzedaży, który zaprezentował wysoki poziom przygotowania, zarówno merytorycznego jak również praktycznego, a wiedzę przekazał w interesujący i zrozumiały dla odbiorców sposób. Dobry kontakt trenera z uczestnikami szkolenia, pasja i zaangażowanie oraz właściwie dobrane metody i techniki szkoleniowe przełożyły się na aktywność uczestników, którzy szczególną uwagę zwrócili na użyteczność przekazanych informacji w kontekście ich praktycznego zastosowania (...) "

Andrzej Maciejewski
Burmistrz Miasta Barczewo
"Szkolenie Managerskie w bardzo dobrym wydaniu. Ogrom praktycznej wiedzy, świetnie przygotowane i przeprowadzone / dwa dni samej praktycznej wiedzy. Bardzo dużo przerobionych sytuacji z dnia codziennego z którymi mamy do czynienia .Dużo wiedzy praktycznej, wiele aspektów psychologicznych, gotowych rozwiązań do zastosowania. Polecam Michała Romanika i jego wieloletnie doświadczenie, bo naprawdę jestem pod wrażeniem, jak wiele doświadczył jako Manager i jak jest w stanie nakierować nas managerów do skutecznych rozwiązań których my potrzebujemy jako osoby które decydują o losie i rozwoju firmy"

Mariusz Mauch
Członek Zarządu / Dyrektor Sprzedaży SwissPharm
"Pan Michał Romanik, trener, coach i po prostu fajny Facet. Może to mało biznesowa rekomendacja, ale w końcu Artyści mają prawo do własnego widzenia świata 😉 Najważniejsze, że wiedza Pana Michała, jego otwartość do, jednak zupełnie innej specyfiki menadżerstwa w szkolnictwie artystycznym-muzycznym, przesymaptyczny acz wielce kompetentny sposób prowadzenia szkolenia i cierpliwość w odpowiadaniu na pytania oczywiste spowodował że ogół szkolonych pozostał w zachwycie jeszcze długo. A zdobytą wiedzę umiejętnie i skutecznie przekłada na bieżące życie Szkoły. I o to chodziło. I za to pięknie dziękujemy ! "

Ewa Parkasiewicz
Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej im.Fryderyka Chopina w Olsztynie
"Michał po raz kolejny prowadząc dla nas szkolenie, wykazał się wysokim poziomem profesjonalizmu. Dotyczy to przygotowania merytorycznego jak i praktycznego. Co najważniejsze, pracownicy potwierdzili wysoką przydatność zdobytych informacji i umiejętności do stosowania w praktyce. "
Mariusz Łojek
Właściciel Salus Expo
Szkolenie bardzo mi się podobało, było ciekawe i dostarczyło mi nowej wiedzy, którą postaram się wykorzystać w praktyce. Niewątpliwy atutem szkolenia był prowadzący, który był bardzo dobrze przygotowany, posiada duże doświadczenie i wysokie kompetencje trenerskie. Umiejętnie łączył teorię z praktyką. W sposób przystępny przekazywał wiedzę. Polecam uczestnictwo w szkoleniach z udziałem tego Trenera. Uczestnicy na pewno dużo skorzystają"
Krzysztof Wingrowicz
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Majonezy Kętrzyński
"Arcyciekawe szkolenie, prowadzoną z dużym zaangażowaniem i charyzmą. Połączenie metod coachingowych z ogromną wiedzą praktyczną, również w obszarze kognitywistyki przekłada się na zainteresowanie uczestników ale co najważniejsze na późniejsze wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. "
Adam Uścinowicz
Dyrektor Hotel Optima
"Chciałem bardzo podziękować za szkolenie i przekazać, że to jedno z lepszych szkoleń w jakich uczestniczyłem w ogóle. Ogromna wiedza Michała, również z zakresu neurobiologii, pozwala zrozumieć jak funkcjonuje mózg w różnych sytuacjach managerskich. Materiał przedstawiony w sposób zrozumiały, poparty przykładami i co najważniejsze z ogromną pasją, charyzmą i zaangażowaniem. "
Grzegorz
firma BEFF Olsztyn
"Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone w rzetelny i profesjonalny sposób. Pan Michał wykazał się obszerną wiedzą merytoryczną, która podparta została praktycznymi przykładami.
Ogromne zaangażowanie i charyzma są wizytówką prowadzonych szkoleń przez Pana Michała z MR GoFuture „
Michał Wroński
Właściciel OPTIMA BROKER OLSZTYN
"Szkolenia prowadzone przez Pana Michała są merytoryczne, rzetelne, dopasowane do potrzeb oraz bardzo ciekawe. Fachowa wiedza połączona z doświadczeniem, autentycznością oraz wysokim poziomem komunikatywności. Wykorzystanie elementów wiedzy z neurobiologii i kognitywistyki zdecydowanie podnosi atrakcyjność szkoleń i prowadzonych warsztatów. „
Mateusz Kwade
CEO Voltaic System
"Szkolenie bardzo ciekawe i pouczające. Michał bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, zaangażowany i profesjonalny. Przekazał nam materiał szkoleniowy w sposób przystępny i interesujący. Dodatkową wartością szkolenia była wiedza z zakresu neurobiologii i kognitywistyki, którą Michał chętnie się dzieli"
Marcin. Nowakowski
Prezes Zarządu FAXICO Sp z o.o.
" Szkolenia zostały przeprowadzone w ciekawej formie, połączenia teorii i praktycznych zadań. Trener Michał - kompetentny z dużym doświadczeniem oraz zaangażowaniem w przekazanie odpowiedniej wiedzy. Były to jedne z lepszych szkoleń z obszaru zarządzania w jakich do tej pory uczestniczyłam.
Agnieszka Jakubiuk
Prezes Majonezy Kętrzyński
"Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie, miła atmosfera, pełen profesjonalizm. Pan Michał posiada ogromną wiedzę, którą przekazuje w sposób przystępny i zrozumiały, odpowiada na wszystkie pytania uczestników. Szkolenie prowadzone w bardzo interesujący sposób poprzez angażowanie uczestników w szkoleniu. Dawno nie byłam na tak ciekawym szkoleniu i z niecierpliwością czekam na kolejne"
Monika Alencewicz
HR Manager Majonezy Kętrzyński
"Super szkolenia. Od samego początku prowadzący zbudował doskonała atmosferę angażująca wszystkich uczestników szkolenia. Ciekawe, intrygujące, dające do myślenia treści przekazane zostały w sposób pozwalający łatwo je przyswoić i co najważniejsze stosować w praktyce. Polecam wszystkim"
Elżbieta Jażdżewska
Właściciel NUMedia Olsztyn
"Szkolenie w naszej firmie było świetnym doświadczeniem dla całego zespołu. Wszyscy uczestnicy otrzymali wiele cennych wskazówek i narzędzi, które z pewnością pomogą im w codziennej pracy. Trener był bardzo kompetentny i potrafił przekazać nam wiedzę w sposób interesujący i przystępny. Zdecydowanie polecam MR GoFuture wszystkim, którzy chcą poprawić swoje umiejętności i osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w swojej pracy"
Patryk Rudzki
Dyrektor sprzedaży ETIKON Szczytno
Uczestniczyliśmy w rewelacyjnym szkoleniu sprzedażowym prowadzonym przez doświadczonego trenera, który poruszał kluczowe tematy związane z technikami sprzedaży i komunikacją z klientami. Praktyczne ćwiczenia i symulacje sytuacji sprzedażowych pozwoliły uczestnikom na efektywne przyswojenie wiedzy. Trener dostosowywał się do indywidualnych potrzeb uczestników, co wpłynęło na komfort uczestnictwa w szkoleniu. Po zakończeniu szkolenia zaobserwowaliśmy poprawę umiejętności sprzedażowych naszych przedstawicieli oraz wzrost ich pewności siebie. Szkolenie to okazało się doskonałą inwestycją w rozwój kompetencji naszego zespołu sprzedażowego.
Michał Rudnicki
HMT Materiały Ścierne Mrągowo
"To był bardzo wartościowy czas. Tak prostym a jednocześnie tak niezwykłym jest spotkać kogoś, kto rozróżnia słuchać od słyszeć. Z całą pewnością Michał Romanik to osoba z odpowiednimi kompetencjami w zakresie komunikacji, ale też charyzmatyczny i niecodzienny gość, któremu warto powierzyć szkolenie kadry. Było MEGA"
Alina Żytlińska
Manager ds. zakupów Kostrzewa Giżycko

"Liga Mistrzów. Szkolenie przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem, zaczynając od olbrzymiej wiedzy prowadzącego ( również praktycznej, wiele przykładów z życia), skutecznego i efektywnego przekazu informacji, po aktywności warsztatowe. Dużo informacji i narzędzi do wykorzystania w praktyce. Polecam wszystkim, który chcą skutecznie rozwijać swój biznes"
Aleksander Suszek
Właściciel agencji marketingowej

„ Cztery szkolenia z technik sprzedaży opartych na metodzie SANDLERA zostały profesjonalnie zaplanowane, przygotowane i przeprowadzone. Pan Michał posiada ogromną wiedzę i umiejętności sprzedażowe ale co najważniejsze potrafi je przekazać w przystępny i zrozumiały sposób. Potrafi swoim entuzjazmem zarazić cała grupę. W 90% szkolenie opierało się na warsztatach i doskonaleniu umiejętności praktycznych. Oprócz zdobytej wiedzy uczestnicy wynieśli ogromny bagaż wewnętrznej determinacji i wzmocnienia w relacjach z klientami. Polecam i rekomenduję wszystkim ! Nie ma się nad czym zastanawiać”
Arkadiusz Szyffers
Manager zespołu sprzedaży VOLTAIC SYSTEM